UBINTEX UBX-129-5.08-2P PCB Screw Terminal Block 20A
PCB Screw Terminal Block UBX-129-5.08-2P - TB-2892-D
SPQ
500
MOQ
1
Visible Manufacture Name
UBINTEX
Visible Manufacturer’s code
020024
Weight (gm)
0.0057kg
Brand/MFR No
(Do not write any think here.It is for quotation display)
UBINTEX UBX-129-5.08-2P-I
Quantity
Add to Cart
Product Details
Get the high-quality PCB Screw Terminal Block at the best price in India.
PCB Screw Terminal Block UBX-129-5.08-2P Characteristics:-
  • Voltage: 300V
  • Current: 20A
  • Pitch: 5.08mm