10.1" DWIN HMI Touch Display DMG10600C101-03WTC
DWIN 10.1" HMI Touch Display DMG10600C101-03WTC - LC-2867-D
Out of stock
SPQ
1
MOQ
1
Visible Manufacture Name
DWIN
Visible Manufacturer’s code
DMG10600C101-03WTC
Weight (gm)
1.1kg
Brand/MFR No
(Do not write any think here.It is for quotation display)
DWIN/DMG10600C101-03WTC
Add to Cart
Product Details
Get the high-quality 10.1" DWIN HMI Touch Display at the best price in India.
10.1" HMI Touch Display DMG10600C101-03WTC Features:-
  • No/Resistive/Capacitive touch screen Optional;
  • Based on self-designed T5L ASIC, 10.1 Inches, 16.7M Colors, 1024*600 Pixel TFT LCD;
  • 8Pin_2.0mm connection wire,TTL/COMS available;